Land Rover Range Rover P400e Westminster
Over deze auto
| Kenteken | HXS-50-Z |
|---|---|
| Toevoeging | , Sfeerverlichting, Trekhaak, Meridian, Stoelventilatie, Stuurverwarming, Alcantara hemel, |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 112.470 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Zwart |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum deel 1 | 24 juni 2021 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,7 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 24 juni 2025 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 548 - € 600 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.554 kg |
| Max trekgewicht | 2.500 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.997 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 297 |
| Vermogen motor (pk) | 404 |
| Vermogen brandstof (kW) | 221 |
| Vermogen brandstof (pk) | 300 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 105 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 143 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 3,2 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius | 42 km |
| Actieradius elektrisch | 51 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 26,0 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 84,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 21"
- Trekhaak afneembaar
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth audio
- Bluetooth telefoon
- Head-up display
- Meridian sound
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Alcantara hemelbekleding
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Stoelkoeling
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Roll Stability Control
- 360 graden camera
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Rijstrooksensor
- Snelheidsbegrenzer
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Assist
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór
- Matrix LED-koplampen met LED-signatureverlichting en Adaptive Front Lighting (AFS)
- Matrix led koplampen
- Navigation Pro
- Stoelbekleding in premium Kvadrat stof en Suedecloth
- 360° Surround Camera
- Aanhanger assistent
- Adaptive Dynamics
- Advanced Tow Assist
- Afdaal assistent
- Akoestisch gelaagd glas voor voorportierruiten, gehard glas voor achterportierruiten, achterzijruiten en achterruit
- Automatische dimmende achteruitkijkspiegel
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Connect Pro met Pro Services & WiFi-hotspot
- Dab
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting
- Elektronisch gestuurde, onderling verbonden luchtvering
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Helling start
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Keyless Entry: sleutelloze ontgrendeling / vergrendeling
- Lage gearing
- LED-mistlampen vóór
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Meridian™ audiosysteem (380 W)
- Oplaadmogelijkheid
- Park pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelpaddles aan stuurwiel in Black
- sluitbekrachtiging
- Soft Door Close
- Sportstand
- stuurkolom elektrisch verstelbare
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Traffic Sign Recognition en Intelligent Speed Limiter
- Uitparkeer waarschuwing
- Verwarmbare stuurwielrand
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Dodehoek detector
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 21"
- Luxe lederen bekleding
- Matrix led koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Roll Stability Control
- Trekhaak afneembaar
- Voorstoelen verwarmd
- Blind Spot Assist
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór
- Matrix LED-koplampen met LED-signatureverlichting en Adaptive Front Lighting (AFS)
- Navigation Pro
- Stoelbekleding in premium Kvadrat stof en Suedecloth
Bereken je leaseprijs
Accu snelladen: nee
Deze Land Rover Range Rover P400e Westminster biedt luxe, comfort en veelzijdigheid in één complete SUV. Uitgerust met sfeerverlichting, een trekhaak, Meridian audiosysteem, stoelventilatie, stuurverwarming en een elegante Alcantara hemel voor een premium gevoel tijdens elke rit.
Het Westminster-pakket voegt extra luxe en hoogwaardige afwerking toe, terwijl de P400e plug-in hybride aandrijflijn zorgt voor efficiënte prestaties met behoud van de typische Range Rover-rijervaring. Dankzij de ruime cabine en geavanceerde technologie is dit een SUV die geschikt is voor zowel lange reizen als dagelijks gebruik.
Zie link hieronder voor nog een leuk filmpje over de auto:
https://www.tiktok.com/@vlastuin_auto/video/7533124582417501472
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.





































