Land Rover Discovery Sport P300e 1.5 R-Dynamic HSE
Over deze auto
| Kenteken | KBN-19-K |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Trekhaak, Meridian, |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 77.268 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 25 december 2022 |
| Plugin hybride | Ja |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 4,6 kW |
| Accu snellaadvermogen | 32,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 25 december 2026 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 414 - € 453 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.129 kg |
| Max trekgewicht | 1.600 kg |
| Cilinder aantal | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.497 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 227 |
| Vermogen motor (pk) | 309 |
| Vermogen brandstof (kW) | 147 |
| Vermogen brandstof (pk) | 200 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 80 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 109 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,6 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 62 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 16,7 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 38,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Meridian sound
- Rondomzicht camera
Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bekleding afgewerkt met rode stiksels
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Roll Stability Control
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Verkeersbord detectie
Overige
- 2-Zone automatic climate control
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Assis
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem
- electronic climate control
- Smartphone Pack
- 12-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen
- Afdaal assistent
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide
- Automatic High Beam Assist
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend, inclusief instapverlichting en memoryfunctie
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels
- Eéndelige, elektrisch bediende kofferklep (opening & sluiting)
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Keyless Entry
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings
- Oplaadmogelijkheid
- Regensensor voor ruitenwissers
- schakelpaddles
- Schakelpaddles aan stuur
- Schemersensor voor koplampen
- stuur leder en multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go
- Dodehoek detector
- electronic climate control
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Navigatiesysteem full map
- Roll Stability Control
- 2-Zone automatic climate control
- Blind Spot Assis
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem
- Smartphone Pack
Bereken je leaseprijs
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.































