Mercedes-Benz GLA 250 e Business Solution AMG Limited
Over deze auto
| Kenteken | P-291-TP |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Adap. cruise, Trekhaak, |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 224.769 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | Marge |
| Basiskleur | Zwart |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum deel 1 | 10 november 2021 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,4 kW |
| Accu snellaadvermogen | 24,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 20 november 2027 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 307 - € 335 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 1.675 kg |
| Max trekgewicht | 1.800 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.332 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 160 |
| Vermogen motor (pk) | 218 |
| Vermogen brandstof (kW) | 118 |
| Vermogen brandstof (pk) | 160 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 75 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 102 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,4 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius | 60 km |
| Actieradius elektrisch | 56 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 17,4 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 32,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- AMG-styling
- LED koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velg 19 inch
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak wegklapbaar
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Adaptive cruise control
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Actieve spoorassistent
- AMG Line
- Automatische 2-zone-airconditioning THERMOTRONIC met luchtuitstroomopeningen achter
- Cruisecontrol met limiter
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- Led-koplampen high-performance met geïntegreerde dagrijverlichting en mistlampfunctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming voor
- Vervolgbotsing preventie
- Achteruitrijcamera
- Achterzitplaatsen in lengte verstelbaar
- Actieve remassistent
- Attention assist
- Bandendruk-controlesysteem
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch in- en uitklapbaar
- Comfortonderstel met verlaagd chassis
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Connected services
- Dab
- Dakreling aluminium
- Digitale radio
- Digitale radio (DAB)
- KEYLESS GO-startfunctie
- Kneebag voor de bestuurder
- lendesteun(en) verstelbaar
- MBUX uitgebreide functies
- Oplaadmogelijkheid
- PRE-SAFE systeem
- Ruitenwisser met regensensor
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Sierdelen in carbonstructuur
- Snelheids limiet assistent
- Spiegel-pakket: linksbuiten en binnen automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- sportstuur leder
- Sportzetels
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun
Extra Eigenschappen
- AMG-styling
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Voorstoelen verwarmd
- AMG Line
- Actieve spoorassistent
- Automatische 2-zone-airconditioning THERMOTRONIC met luchtuitstroomopeningen achter
- Cruisecontrol met limiter
- Led-koplampen high-performance met geïntegreerde dagrijverlichting en mistlampfunctie
- Stoelverwarming voor
Bereken je leaseprijs
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.


























