Mercedes-Benz CLA 250 e Business Solution AMG Night
Over deze auto
| Kenteken | N-161-SZ |
|---|---|
| Toevoeging | , Sfeerverlichting, Achteruitrijcamera |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Tellerstand | 113.226 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Zwart |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 13 januari 2022 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,4 kW |
| Accu snellaadvermogen | 24,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 13 januari 2028 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 280 - € 306 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 1.625 kg |
| Max trekgewicht | 1.600 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.332 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 160 |
| Vermogen motor (pk) | 218 |
| Vermogen brandstof (kW) | 118 |
| Vermogen brandstof (pk) | 160 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 75 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 102 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,0 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius | 79 km |
| Actieradius elektrisch | 65 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 17,3 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 23,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- AMG-styling
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Lane assist
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 18" multispaaks lichtmetalen velgen
- 18" tienspaaks lichtmetalen velgen
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- High-performance LED-koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- Mercedes-Benz navigatie
- Rijstrooksensor met correctie
- Smartphone-integratiepakket
- Stoelverwarming voor
- Thermotronic
- Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar
- Connected services
- Dab
- Digitale radio
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Sierdelen dwarsgeslepen aluminium licht
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtewerend, donkergetint glas
- Widescreen cockpit
Extra Eigenschappen
- AMG-styling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rijstrooksensor met correctie
- Voorstoelen verwarmd
- 18" multispaaks lichtmetalen velgen
- 18" tienspaaks lichtmetalen velgen
- High-performance LED-koplampen
- Mercedes-Benz navigatie
- Smartphone-integratiepakket
- Stoelverwarming voor
- Thermotronic
Bereken je leaseprijs
Stap in stijl en innovatie met deze Mercedes-Benz CLA-klasse 250 e Business Solution AMG Night. Een perfecte combinatie van sportiviteit, luxe en efficiëntie.
Deze plug-in hybride biedt het beste van twee werelden: krachtig rijplezier én zuinig elektrisch rijden. Dankzij de AMG Night-uitvoering krijgt de auto een extra dynamische uitstraling met zwarte accenten en een sportief design dat direct opvalt.
Binnenin word je verwelkomd door een modern en hoogwaardig interieur, compleet uitgevoerd met sfeerverlichting die je rit een unieke en persoonlijke uitstraling geeft.
Parkeren en manoeuvreren wordt moeiteloos dankzij de achteruitrijcamera, die zorgt voor extra zicht en veiligheid in elke situatie.
Ben je op zoek naar een stijlvolle, moderne en efficiënte auto met een sportieve twist? Dan is deze Mercedes-Benz CLA 250 e de perfecte keuze!
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.






























