Land Rover Range Rover Velar 2.0 P400e R-Dynamic
Over deze auto
| Kenteken | JNN-52-Z |
|---|---|
| Toevoeging | , Panoramadak, Meridian, Leer, |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 51.808 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 30 maart 2022 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 7,7 kW |
| Accu snellaadvermogen | 32,0 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| Stekkeraansluiting snellader | Combined Charging System |
| Geschikt voor snelladen | Ja |
| APK | 30 maart 2026 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 441 - € 482 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 2.174 kg |
| Max trekgewicht | 2.000 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.997 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 297 |
| Vermogen motor (pk) | 404 |
| Vermogen brandstof (kW) | 221 |
| Vermogen brandstof (pk) | 300 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 105 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 143 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 2,2 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 52 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 21,8 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 52,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Uitlaatsierstuk
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Meridian sound
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Cruise control
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual cockpit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- Navigation Pro
- Smartphone Pack
- Stoelbekleding in geperforeerd generfd leder en Suecloth
- 14-voudig verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie bestuurdersstoel
- 20-voudig elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen met geheugen en verwarmbare zitplaatsen achterin met elektrisch verstelbare rugleuning
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bluetooth
- Dab
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting)
- Dak in contrastkleur Narvik Black
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels
- Enkele, naar boven scharnierende achterklep met handsfree elektrische achterklepbediening
- extra getint glas achter
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Interieurafwerking in Shadow aluminium
- Keyless Entry: sleutelloze ontgrendeling / vergrendeling
- Koplampsproeiers
- LED-mistlampen vóór
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Park pack
- schakelpaddles
- Schakelpaddles aan stuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- electronic climate control
- Elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lichtmetalen velgen 20"
- Matrix led koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór
- Navigation Pro
- Smartphone Pack
- Stoelbekleding in geperforeerd generfd leder en Suecloth
Bereken je leaseprijs
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.





























