BMW 3 Serie Touring 320e M-Sport
Over deze auto
| Kenteken | R-239-NF |
|---|---|
| Toevoeging | , Nieuwe model! Cruise control, Sfeerverlichting, Achteruitrijcamera, |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 120.803 km |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| BTW / marge | BTW |
| Basiskleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum deel 1 | 12 oktober 2022 |
| Accutype | Lithium-ion |
| Accu laadvermogen | 3,6 kW |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Stekkeraansluiting | Type 2 |
| APK | 12 oktober 2026 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Basis interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Motorrijtuigen belasting | € 333 - € 365 / per kwartaal |
Technisch
| Aantal versnellingen | 8 |
|---|---|
| Massa | 1.800 kg |
| Max trekgewicht | 1.500 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.998 cm³ |
| Vermogen motor (kW) | 150 |
| Vermogen motor (pk) | 204 |
| Vermogen brandstof (kW) | 121 |
| Vermogen brandstof (pk) | 165 |
| Vermogen elektrisch (kW) | 80 |
| Vermogen elektrisch (pk) | 109 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
Milieu
| Gemiddeld verbruik | 1,5 liter/100km |
|---|---|
| Emissieklasse | 6 |
| Energielabel | A |
| Actieradius elektrisch | 52 km |
| Elektriciteitsverbruik gemiddeld | 21,6 kWh/100km |
| CO2 uitstoot | 35,0 g/km |
Alle opties
Exterieur
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- M-sportpakket
- M velgen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportonderstel
Infotainment
- Navigatiesysteem
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth audio
- Bluetooth telefoon
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Schakelfilppers
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Virtual cockpit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Lane assist
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silber
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische 3-zone airconditioning
- Cruise control
- electronic climate control
- Leder 'Vernasca' Schwarz/Schwarz
- Skyscraper Grey metallic
- Active Guard Plus
- Akoestische voetgangersbescherming
- Alarmsysteem klasse 3
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Automatische sporttransmissie 8-traps, incl. Steptronic, schakelpaddles aan stuurwiel
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- Bagagevangnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- BMW Live Cockpit Professional
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- ConnectedDrive Services
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank en middenarmsteun (verdeling 40:20:40)
- Draadloos oplaadstation
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED koplampen en LED achterlichten
- Live Cockpit Plus
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M dakdraagsysteem hoogglans Shadow Line
- M Sportpakket
- M Sportpakket / BMW 50 Jahre
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel stuurwiel
- Oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Parking Assistant
- Parking Pack
- Raamomlijsting BMW Individual hoogglans Shadow Line
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Servotronic
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- Speed Limit Info
- Sportstand
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
Extra Eigenschappen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- electronic climate control
- LED koplampen
- Lederen bekleding
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silber
- Automatische 3-zone airconditioning
- Cruise control
- Leder 'Vernasca' Schwarz/Schwarz
- Skyscraper Grey metallic
Bereken je leaseprijs
Prijs op basis van meeneemprijs! Kijk bij de afleverpakketten naar de mogelijkheid voor het aanschaffen van diverse afleverpakketten, bijvoorbeeld met BOVAG-garantie. De verkoopadviseur kan u begeleiden bij het maken van uw keuze.
VlastuinAuto heeft meer dan 200 occasions op voorraad. Bij ons kiest u voor kwaliteit, auto’s met originele en over het algemeen lage kilometerstanden, geen schade auto’s en de meeste occasions zijn bij dealers onderhouden. Neem contact met ons op om een bezichtiging te plannen en wij zorgen ervoor dat de auto klaar staat om desgewenst ook een proefrit te kunnen maken. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar. Bel of mail voor het maken van een afspraak. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp op nummer: 06-21960504.
We delen graag onze kennis om u goed te adviseren bij de aankoop van een occasions. U bent van harte welkom in onze showroom om onze service te ervaren. De koffie wordt bij ons vers voor u gezet en we serveren daarbij een lekker chocolaatje!
Disclaimer: Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Rijklaar zonder verrassingen. Gewoon transparant.
Basis-pakket
€ 250
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- Wasbeurt exterieur
- Interieur stofzuigen
- Controle reservoirs + olie
- Brandstoftank: kwart gevuld
Extra-pakket
€ 500
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Kleine onderhoudsbeurt
- Exterieur wassen
- Interieur stofzuigen
- 3 maanden garantie op het draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak
Exclusive-pakket
€ 1.000
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 6 maanden volledige garantie
XL-pakket
€ 1.350
(Toeslag hybride auto's: € 250)
- Nieuwe Apk
- Tenaamstelling & afleverkosten
- Poetsen exterieur
- Reinigen & stofzuigen interieur
- Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000/15.000 km kunt rijden
- Brandstoftank voor een kwart gevuld
- 12 maanden BOVAG garantie
Let op: bij hoge kilometerstanden of exclusieve auto’s kunnen de prijzen afwijken.



























